ACENTELİKLERİMİZ

anadolusigorta
Anadolu Sigorta, 1 Nisan 1925 yılında Ulu Önder Atatürk’ün girişimiyle, ilk ulusal bankamız olan Türkiye İş Bankası’nın öncülüğünde kuruldu. Yurt düzeyinde yaygın yaklaşık 2800 acentesi ve 850 İş Bankası şubesiyle hizmet vermektedir.

www.anadolusigorta.com.tr

gunessigorta
1957 yılında Vakıflar Bankası ve Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) önderliğinde kuruldu. Güneş Sigorta, sektörünün lider kuruluşlarından biri olarak 11 bölge müdürlüğü, 6 finansal bölge müdürlüğü, 2 temsilciliği ve 2.600’ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 55 yıldır hizmet vermektedir. bölge müdürlüğü, 2 temsilciliği ve 2.600’ü aşkın satış kanalından oluşan uzman kadrosuyla sigortalılarına 55 yıldır hizmet vermektedir.

www.gunessigorta.com.tr

aksigorta
28 Nisan 1960 tarihinde idare merkezi Adana’da ve iş merkezi İstanbul’da olmak üzere, Sabancı Grubu şirketlerine hizmet vermek amacıyla kurulan Aksigorta A.Ş müşterilerine 578 çalışanı, 960 Akbank şubesi ve 1.500’ü aşkın acentesi ve 4.500’ün üzerinde anlaşmalı kurum ağı ile tüm Türkiye’de hizmet sunmaktadır. Aksigorta, Sabancı Holding grup şirketlerinden biri olup, hisselerinin %28,28’si İMKB Ulusal Pazarı’nda işlem görmektedir.

www.aksigorta.com.tr


1890 yılında kurulan Allianz Grup, dünyanın önde gelen sigorta şirketlerinden ve finans hizmetleri sağlayıcılarından biridir. Allianz Grup 142.000’i aşkın çalışanıyla 70’in üzerinde ülkede faaliyet göstermektedir. Tüm dünyada yaklaşık 78 milyon bireysel ve kurumsal sigortalı, finansal fırsatlardan en etkin şekilde yararlanmak ve kendilerini risklere karşı korumak için Allianz’ın bilgisi, global varlığı, sermaye gücü ve saygınlığına güvenmektedir.

www.allianzsigorta.com.tr

Bireysel emeklilik planlarının satışına 27 Ekim 2003 tarihinde başlayan Allianz Hayat ve Emeklilik, o tarihte toplam 11 şirketin faaliyet gösterdiği Bireysel Emeklilik Sistemi’nde 2003 yılının sonunda pazar liderliğine ulaştı, 2004 ve 2005 yılını da sözleşme sayısı ve fon büyüklüğünde lider olarak tamamladı. Faaliyet konusu Bireysel Emeklilik Sistemi’nde emeklilik sözleşmeleri düzenlemek,  ilgili kanun ve yönetmelikler kapsamında her türlü iş ve işlemleri yapmak, Türkiye’de ve yabancı ülkelerde her türlü grup ve ferdi hayat ile ferdi kaza poliçeleri düzenlemek, reasürans işlemleri gerçekleştirmektir.

www.allianzyasamemeklilik.com.tr

Sompo Japan Sigorta, Finans Sigorta adı ile o dönemdeki ekonomik krize ve güçlü rakiplerine rağmen 30 Mart 2001 tarihinde kurulmuştur.  İstikrarlı büyümesi ve başarısı ile şirketimiz sigortacılıkta Dünya’nın en büyük 2. pazarı olan Japonya’nın en büyük sigorta grubu Sompo Japan Insurance’ın dikkatini çekmiş ve 2010 yılında Fiba Sigorta’nın hisseleri Sompo Japan Insurance Inc’e devredilmiştir. Türkiye’de de başarı grafiğini yükselten Sompo Japan Sigorta 2016 yılının ilk üç çeyreği toplamında prim üretiminde 5. sıraya yükselmiştir.

www.sompojapan.com.tr/tr