MODÜLER SAĞLIK SİGORTASI

Allianz Modüler Sağlık Sigortası

Seçim özgürlüğü sağlayan, bütçenize uygun alternatifler sunan Modüler Sağlık Sigortası, Allianz tarafından geliştirildi. Bu sistemde her şey size özel. Tek yapmanız gereken hayalinizdeki sağlık sigortası ürününü tarif etmek!

Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda seçim özgürlügü sağlayan Allianz Modüler Sağlık Sigortası ile sayısız seçenekten size ve bütçenize uygun olanları seçin, kendinize özel sağlık sigortasını oluşturun. Bu ürün ile;

  • Seçim özgürlüğünüzü kullanarak, tercih ettiğiniz modülleri belirleyebilirsiniz,
  • Modüller içeresinde sunulan farklı limit, ödeme yüzdeleri ve muafiyet alternatifleri üzerinden seçim yaparak, ürününüzü bütçenize uygun hale getirebilirsiniz,
  • Hizmet almak istediğiniz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarını sunulan farklı Network seçenekleri üzerinden özgürce seçebilirsiniz.

Modül Seçenekleri

Modüler sistem ile sunulan seçimlik detaylar ve farklı limit, muafiyet limiti ve ödeme yüzdesi alternatifleri ile ürününüzü bütçe ve ihtiyaçlarınıza göre kendiniz şekillendirebilirsiniz.

modüler sağlık sigortasıBu sistemde her şey size özel !

Standart paketlerde yer alan ihtiyaç dışı hizmetler nedeni ile yükselen maliyetler yerine; beklentilerinize göre hem esnek, hem de her bütçeye uygun ekonomik çözümler sunan Allianz Modüler Sağlık Sigortası ile ürününüzü kendinize özel hale getirebilirsiniz.

Yatarak Tedavi Modülü

Ameliyatlar – Ameliyatsız yatışlar – Kemoterapi – Radyoterapi- Diyaliz Tedavi ile Tetkikleri- Küçük Cerrahiler ve Tıbbi Gözle – Genel Sağlık Kontrolü – Mamografi ve PSA – Ambulans Hizmeti.

Ayakta Tedavi Modülü

Doktor Muayenesi – İlaç ve Aşılar – Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon- Laboratuvar Tetkikleri ve İleri Tanı Yöntemleri.

Doğum Modülü

Normal doğum – Sezaryen – Gebelik rutin kontrolleri – Yenidoğan Paketi.

Diş ve Gözlük Modülü

Diş Muayenesi – Diş Tedavisi – Gözlük – Lens.

Ek Hizmetler Modülü

Sağlık Taraması (Check-up) , Prestij Paket (İkinci Görüş, Hastanede Özel Hizmetler, Yatarak Tedavi Sonrası Eve Nakil)

Muafiyet

Muafiyet ile sigortalı yatarak tedavi masraflarının belli bir limitine kadar olan kısmını kendisi karşılamaktadır. Belirlenen limitin aşılması durumundaki masraflar ise poliçedeki özel şartlar doğrultusunda seçilen teminat limiti, katılım payı ve kurum ağında poliçeden karşılanır.

Ödeme Yüzdesi

Sigorta kurumunun anlaşmalı sağlık kurumu, anlaşmasuz sağlık kurumu ve yurt dışı sağlık kurumu olmak üzere, her kurum için poliçede belietilen ödeme yüzdesi dahilindeki kısma ödeme yüzdesi denmektedir. Ödeme yüzdesinden arta kalan kısım ise sigortalı tarafından ödenmektedir.

Network Seçenekleri

Allianz Sigorta’nın modüler sağlık sigortası ile anlaşmalı sağlık kuruluşlarını bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre kendiniz belirleyebilirsiniz.

Mavi Network

Amerikan Hastanesi Grubu, Acıbadem Sağlık Grubu, Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Grup Florence Nightingale, Memorial Sağlık Grubu ve Anadolu Sağlık Merkezi dışındaki tüm Anlaşmalı Sağlık Kurumları.

Yeşil Network

Mavi Network’e ek olarak; Grup Florence Nightingale, Memorial Sağlık Grubu Hastaneleri ve Anadolu Sağlık Merkezi.

Sarı Network

Yeşil Network’e ek olarak; Acıbadem Sağlık Grubunu ve Koç Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastaneleri.

Beyaz Network

Sarı Network’e ek olarak; Amerikan Hastaneleri’ni kapsar.

Modüler Sağlık Sigortası’ndan Kimler Yararlanabilir?

Allianz Sigorta’nın modüler sağlık sigortası ürünlerine Türkiye Sınırları içerisinde ikamet eden 64 yaşa kadar sağlıklı bireyler başvuruda bulunabilirler. Ayrıca ebeveynler poliçede kendileri bulunmaksızın 6-17 yaş arası çocuklarının tek olarak sigortalanmalarını sağlayabilirler.

Hemen Başvur

Modüler Sağlık Sigortası hizmetimizden faydalanmak için mesai saatleri içerisinde 0212 690 46 00 numaralı telefonlarımızdan müşteri temsilcilerimizle görüşerek detaylı bilgiyi alabilir ve poliçenizi hazırlatabilirsiniz.

Mesai saatleri dışında da bize ulaşabilmek için Online Başvuru Formunu doldurabilir, her türlü soru ve talebiniz için info@avcilarsigorta.com adresine yazabilir ya da İletişim sayfamızda bulunan formu doldurabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri Birimimiz en kısa sürede size e-posta veya telefon ile geri dönecektir.modüler sağlık sigortası